Sven Sixtensson

Sven Sixtensson
Sven Sixtensson
Sven Sixtensson
Sven Sixtensson
Sven Sixtensson
Sven Sixtensson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN SIXTENSSON (1900-talets mitt), "Smiling Girl", amerikansk travare, Körunda Säteri, Ösmo, olja på pannå, monogramsignerad och daterad 1958

588488

2018-11-09