Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP med vitrindel, 1900-talets första hälft, avlutat furu, vitrindelens dörr samt sidor glasad med utanpåliggande spröjs, höjd 213 147x51 cm.
Smärre bruksslitage, tryckmärken
588492
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här