Vitrinskåp 1900-tal Furu

Vitrinskåp 1900-tal Furu
Vitrinskåp 1900-tal Furu
Vitrinskåp 1900-tal Furu
Vitrinskåp 1900-tal Furu

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP med vitrindel, 1900-talets första hälft, avlutat furu, vitrindelens dörr samt sidor glasad med utanpåliggande spröjs, höjd 213 147x51 cm.

Smärre bruksslitage, tryckmärken

588492

2018-11-09