Frans Timén

Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén
Frans Timén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS TIMÉN (1883-1968): Sommarmorgon vid skagen, 1945, signerad Frans Timén, påskrift a tergo, olja på duk, 46,5x36 cm

588518

2018-11-09