Käpp silverkrycka

Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄPP, 1920-tal, krycka i silver E Svedbom Vetlanda 1920, svartlackerad, höjd ca 87 cm

Med gravyr, brukslitage

588521

2018-11-09