Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EUGEN MONTELIN, glasservis, 25 dlr, "Björkstubbe", 1970-tal, Reijmyre, bestående av: 12 snapsglas, 4 ölglas, 4 likörglas, vas, 4 vinglas, signerade undertill
588525
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här