Eugen Montelin glasservis

Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis
Eugen Montelin glasservis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EUGEN MONTELIN, glasservis, 25 dlr, "Björkstubbe", 1970-tal, Reijmyre, bestående av: 12 snapsglas, 4 ölglas, 4 likörglas, vas, 4 vinglas, signerade undertill

588525

2018-11-09