Spegel stockholmsarbete i rokoko
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SPEGEL, högklassigt stockholmsarbete i rokoko, skuren delvis genombruten dekor i form av frukter, blommor och blad, förgylld, facettslipad glas, höjd ca 215x105 cm
Senare förgyllning, glas, lagningar
588537
2018-11-09