Spegel stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SPEGEL, högklassigt stockholmsarbete i rokoko, skuren delvis genombruten dekor i form av frukter, blommor och blad, förgylld, facettslipad glas, höjd ca 215x105 cm

Senare förgyllning, glas, lagningar

588537

2018-11-09