Olle Nyman färglitografier

Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier
Olle Nyman färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999) (9): Färglitografier, varav en dublett, signerade och numrerade, Olle Nyman, varierande mått 15,5x27,5 - 62x45 cm

Kantskador

588538

2018-11-09