Barbro Andersson Capri

Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Orkidé", signerad och daterad Barbro Andersson 1993 a tergo, olja på duk, ca 93x120 cm

588544

2018-11-09