Karmstolar Atlas Lammhults

Karmstolar Atlas Lammhults
Karmstolar Atlas Lammhults
Karmstolar Atlas Lammhults
Karmstolar Atlas Lammhults
Karmstolar Atlas Lammhults
Karmstolar Atlas Lammhults
Karmstolar Atlas Lammhults
Karmstolar Atlas Lammhults

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES FOERSOM & PETER HIORT LORENZEN, 4 st, 1900-talets slut, Lammhults, modell Atlas, stommar i mattförkromade stålrör, stoppade skinklädda sitsar i oxblodsfärgat skinn, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

588550

2018-11-09