Taklampa nysilver

Taklampa nysilver
Taklampa nysilver
Taklampa nysilver
Taklampa nysilver
Taklampa nysilver
Taklampa nysilver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, art deco, 1920/30-tal, nysilver, 4 armar, urnformad stomme abvslutad i pinjekotte, totalhöjd ca 89 cm

Slitage

588551

2018-11-09