Fållbänk 1800-tal allmoge

Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge
Fållbänk 1800-tal allmoge

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

FÅLLBÄNK, 1800-talets första hälft, kanelerad front, profilerad sarg, bemålad, daterad 1836, senare lös dyna, sitthöjd 47, längd 170x50 cm

Slitage och färgbortfall

588559

2018-11-09