Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
FÅLLBÄNK, 1800-talets första hälft, kanelerad front, profilerad sarg, bemålad, daterad 1836, senare lös dyna, sitthöjd 47, längd 170x50 cm
Slitage och färgbortfall
588559
2018-11-09