Kienzle bordsur
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KIENZLE, bordsur, 1960-tal, urhus i mässing, mekanisk, urtavla med världstider samt märkt Lufthansa, höjd 30, diameter 25 cm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador
588565
2018-11-09