Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mina", fåtöljer, 1 par, Firma Karl Mathsson, urspringligen formgiven 1978, stommar i formböjd bok, stoppade klädslar i rött skinn, stämplade Bruno Mathsson International Värnamo 1996, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage
588595
2018-11-09