Bruno Mathsson Mina-fåtöljer

Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer
Bruno Mathsson Mina-fåtöljer

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mina", fåtöljer, 1 par, Firma Karl Mathsson, urspringligen formgiven 1978, stommar i formböjd bok, stoppade klädslar i rött skinn, stämplade Bruno Mathsson International Värnamo 1996, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

588595

2018-11-09