Salvador Dali ur Quevedos visioner

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Ur "Quevedos visioner" 1975, signerad Dali, numrerad 113/300, torrnålsgravyr med kolorering på Arches, Börjeson/Editions Graphiques International, ca 65x50 cm

Ej examinerad ur ram

588599

2018-11-09