Bastuba 1900-talets mitt

Bastuba 1900-talets mitt
Bastuba 1900-talets mitt
Bastuba 1900-talets mitt
Bastuba 1900-talets mitt
Bastuba 1900-talets mitt
Bastuba 1900-talets mitt
Bastuba 1900-talets mitt
Bastuba 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BASTUBA, 1900-talets mitt, modell "Glory", för Frälsningsarmens Handelsdepartement, två munstycken medföljer samt originalväska, längd ca 78 cm

Med gravyr, slitage, skador, klarar av enklare funktionstest

588608

2018-11-09