Alt-Saxofon
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALT-SAXOFON, 1930-tal, Pan American, s.k. Conn modell, pärlemoinlöggningar, invändigt förgylld, i originaletui, munstycke medföljer (ej original), längd ca 54 cm
Mekaniken intakt, ej funktionstestad
588611
2018-11-09