Alt-Saxofon

Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALT-SAXOFON, 1930-tal, Pan American, s.k. Conn modell, pärlemoinlöggningar, invändigt förgylld, i originaletui, munstycke medföljer (ej original), längd ca 54 cm

Mekaniken intakt, ej funktionstestad

588611

2018-11-09