Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALT-SAXOFON, 1920/30-tal, Selmer, New York, i etui (ej original), ett munstycke medföljer (ej original), längd ca 59 cm
Slitage, ej funktionstestad, mekaniken intakt
588614
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här