Alt-Saxofon

Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon
Alt-Saxofon

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALT-SAXOFON, 1920/30-tal, Selmer, New York, i etui (ej original), ett munstycke medföljer (ej original), längd ca 59 cm

Slitage, ej funktionstestad, mekaniken intakt

588614

2018-11-09