Concertina

Concertina
Concertina
Concertina
Concertina
Concertina
Concertina
Concertina
Concertina
Concertina
Concertina

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

CONCERTINA, 1900-talets första hälft, Lachenal & Co Patent, tillverkningsnummer 58.881, höjd ca 16, längd ca 16 cm

Slitage, ej funktionstestad

588619

2018-11-09