Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
CONCERTINA, 1900-talets första hälft, Lachenal & Co Patent, tillverkningsnummer 58.881, höjd ca 16, längd ca 16 cm
Slitage, ej funktionstestad
588619
2018-11-09