Fåtöljer "Berliner", Swedese

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUNE CLAESSON, KOIVISTO, fåtöljer, 4 st, "Berliner", Swedese, omkring 2000-tal, formgjutna fåtöljer i svart skinn, ben i kromat stål. etikettmärkta, sitthöjd 45, bredd ca 76 cm, djup 70 cm

Bruksslitage, dammiga, mindre märken, 1 av fåtöljerna har en liten ytreva på skinnet

588634

2018-11-09