Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Interiör med dansande par, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 76x59 cm

588640

2018-11-09