Takampel möjligen Erik Höglund/ Bertil Vallien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKAMPEL, förgylld metall och glas, möjligen formgiven av Erik Höglund eller Bertil Vallien för Boda, 1970-tal, höjd ca 52, diameter ca 42 cm

Smärre slitage

588649

2018-11-09