Bokhylla av mahogny från 1950-talet
2018-11-09
588650
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1950-tal, mahogny och mahognyfanér, 5 flyttbara hyllplan, nedtill skåpsektion med två dörrar, höjd ca 250, längd ca 100 cm
Smärre slitage och märken