Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1950-tal, mahogny och mahognyfanér, 5 flyttbara hyllplan, nedtill skåpsektion med två dörrar, höjd ca 250, längd ca 100 cm
Smärre slitage och märken
588650
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här