Bokhylla av mahogny från 1950-talet

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1950-tal, mahogny och mahognyfanér, 5 flyttbara hyllplan, nedtill skåpsektion med två dörrar, höjd ca 250, längd ca 100 cm

Smärre slitage och märken

588650

2018-11-09