Kerstin Lundberg-Stenman oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): Badande kvinna, signerad och daterad 1971, olja på pannå, ca 73x60 cm

588668

2018-11-10