Lievore Altherr Molina 6 karmstolar på hjul

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LIEVORE ALTHERR MOLINA, karmstolar 6 st, "Catifa 46", formgiven 2004, Arper, stomme av plast och kromat stålrör, sits klädd med grå klädsel, rullhjul, märkta undertill Arper Catifa 46 Lievore Altherr Molina www.arper.it made in Italy Patented pending 2004, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, enstaka smärre fläckar och repor

588678

2018-11-09