Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KITTEL, KAFFEKANNA, ALADÅBFORMAR, 3 st, koppar, 18/1900-tal, kittelns höjd 38 inkl. hänklar, längd 46 cm
Slitage och skador
588699
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här