Artur Bianchini

Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini
Artur Bianchini

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Kustmotiv, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, ca 56x88 cm

588701

2018-11-09