Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ´´Supercirkel´´ bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben höjd ca 70 cm, 120x120 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
588714
2018-11-09