Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1900-tal, Amerika, cederträ, med metallbeslag, höjd ca 47, 122x53 cm

Slitage, fläckar, smärreskador, skadat lås

588725

2018-11-09