Fabian Lundqvist oljemålning

Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning
Fabian Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 52x30 cm

588726

2018-11-13