Porträtt föreställande Gustav II Adolf
Valmis
2018-11-09
588749
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt föreställande Gustav II Adolf, 1700-tal, olja på kopparplåt, ram med sköldpaddsimitation, ca 17x12 cm