Porträtt föreställande Gustav II Adolf

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt föreställande Gustav II Adolf, 1700-tal, olja på kopparplåt, ram med sköldpaddsimitation, ca 17x12 cm

588749

2018-11-09