Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, Grand tour karaktär, 1800/1900-tal, klot med bevingade vädurshuvuden, patinerad vitmetall samt fundament i serpentin, senare skärm höjd (med skärm) ca 47,5

Bruks och åldersrelaterat slitage

588756

2018-11-09