Bordslampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, Grand tour karaktär, 1800/1900-tal, klot med bevingade vädurshuvuden, patinerad vitmetall samt fundament i serpentin, senare skärm höjd (med skärm) ca 47,5
Bruks och åldersrelaterat slitage
588756
2018-11-09