Leif Tjernhed - olja på pannå

Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå
Leif Tjernhed - olja på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

LEIF TJERNED (född 1942): Stockholmsnatt, signerad på baksidan Leif Tjerned, acryl, 72x93 cm

588760

2018-11-13