Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKON, S:t Nikolaus med svärd, Norra Ryssland, tempera på pannå, 1800-talets mitt, riza i nysilver, ca 27x22,5 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Krackelyr
588768
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här