Ikon korsnedtagningen

Ikon korsnedtagningen
Ikon korsnedtagningen
Ikon korsnedtagningen
Ikon korsnedtagningen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, korsnedtagningen, Balkan, 1700/1800-tal, olja på plåt, ca 35x25,5 cm

Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner

Mindre färgbortfall, smärre slitage

588770

2018-11-09