Ikon S:t Gurius

Ikon S:t Gurius
Ikon S:t Gurius
Ikon S:t Gurius
Ikon S:t Gurius

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON, främre raden avbildar S:t Gurius, S:t Peter, S:t Paulus samt S:t Claudia, Moskva, 1800-talets slut, tempera och olja samt delvis förgylld, pannå, ca 31,4 x 26,4 cm

Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner

588771

2018-11-09