Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JEAN HÉLION (Frankrike, 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion Paris 33, akvarell, ca 23 x 30 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
588795
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här