Golfklubbor Sport

Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport
Golfklubbor Sport

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLFKLUBBOR, 4 st, 1900-talets början, skaft i trä, med tillhörande väska, putterns läng ca 136 cm

Slitage

588819

2018-11-25