Peter Nyborg blandteknik

Peter Nyborg blandteknik
Peter Nyborg blandteknik
Peter Nyborg blandteknik
Peter Nyborg blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER NYBORG (1938-): Komposition, pastellkrita på färglitografi, signerad Nyborg, bär dedikation, bladmått ca 99x67

588831

2018-11-10