Bordspendyl Paris 1800-tal

Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal
Bordspendyl Paris 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, Paris, bronserad och förgylld metall, urverket märkt Potonies, fodralet märkt PH Mourey, höjd ca 45 cm, pendel och nyckel medföljer

Skador och lagningar, dekordelar saknas, emaljen med skador

588851

2018-11-10