Bordspendyl Paris 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, Paris, bronserad och förgylld metall, urverket märkt Potonies, fodralet märkt PH Mourey, höjd ca 45 cm, pendel och nyckel medföljer
Skador och lagningar, dekordelar saknas, emaljen med skador
588851
2018-11-10