Sven X:et Erixson, 7 litografier samt t häfte

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Kring operan Aniara", 7 st färglitografier, signerade och numrerade, fem signerade X-et 141/350 samt två signerade X-et XI/L,
Medföljer skyddsmapp och introduktion

Smärre brukslitage och veck kring mappen

588852

2018-11-10