Sven X:et Erixson, 7 litografier samt t häfte
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Kring operan Aniara", 7 st färglitografier, signerade och numrerade, fem signerade X-et 141/350 samt två signerade X-et XI/L,
Medföljer skyddsmapp och introduktion
Smärre brukslitage och veck kring mappen
588852
2018-11-10