Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
ARNE VODDER, skrivbord, Sibast, Danmark, 1960-tal, palisander, ca 204x95 cm höjd 72 cm, Citesintyg medföljer
Bruksslitage, skivan solblekt, ett beslag trasigt
588855
2018-11-13