Drumtable

Drumtable
Drumtable
Drumtable
Drumtable
Drumtable
Drumtable
Drumtable
Drumtable

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, s.k. "drumtable", 1900-talets andra hälft, England, stomme i mahogny, skinnbestyckad skiva med guldpräglad dekor, lådor i sargen, fotavslut i form av lejonhuvud, på hjulstrissor i mässing, höjd ca 61, diameter ca 50 cm

Slitage

588874

2018-11-12