Teservis England

Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England
Teservis England

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TESERVIS, 28 dlr, England, Copeland ´´Spodes Tower´´ England, bestående av: 12 tekoppar med fat, tekanna, grädkanna, mjölkkanna, mindre tekanna, 12 assitter

Kuntoraportti

den mindre tekanna med nagg/lagning

588877

Päivämäärä:

2018-11-12