Golvlampor barockstil

Golvlampor barockstil
Golvlampor barockstil
Golvlampor barockstil
Golvlampor barockstil
Golvlampor barockstil
Golvlampor barockstil

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, barockstil, mässing, höjd ca 102 cm

En lamphållare saknas, bucklor

588892

2018-11-12